KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 6503410
*
nr 650 3410
Etsningar
2 st, Stockholmsmotiv, 25x32
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 augusti 2010
kl 17:43:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/8 19:46:18
1
200 kr
9/8 15:32:17
2
Vinnande bud
9/8 15:59:52
2
justering av budtak
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
9295 Etsning
Bertil Bull Hedlund (1893-1950), Sverige. GÃ¥rdsmot..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:42
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:57
-
3267 Etsning
Vatikanen, eftertryck. Bildmått: 42x62 cm, yttermå..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:38
-
3036 Etsningar
2 st, Nils Emil Ancker, Signerad. Bildmått: 25x33 ..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:21
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:42
-
9325 Färgetsning
Lennart Rosensohn (1918-1994), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:08
*
Etsningar
nr 650 3410
Etsningar
2 st, Stockholmsmotiv, 25x32
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 augusti 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/8 19:46:18 | 1 | 200 kr |
9/8 15:32:17 | 2 | Vinnande bud |
9/8 15:59:52 | 2 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
9295 Etsning
Bertil Bull Hedlund (1893-1950), Sverige. GÃ¥rdsmot..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:42 -
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:57 -
3267 Etsning
Vatikanen, eftertryck. Bildmått: 42x62 cm, yttermå..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:38
-
3036 Etsningar
2 st, Nils Emil Ancker, Signerad. Bildmått: 25x33 ..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:21 -
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:42 -
9325 Färgetsning
Lennart Rosensohn (1918-1994), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:08